יום שבת, 30 בינואר 2016

בושם זהב טהור מבית ג'יוואגו בוורלי הילס Or Pur

בושם זהב טהור Or Pur לגבר ולאשה מבית ג'יוואגו בוורלי הילס הוא המילה האחרונה בתחום הבשמים בקו יוקרתי ומתוחכם המועשר בזהב טהור 24 קראט! בסדרה בושם לאשה ובושם לגבר בניחוח ייחודי ומודגש שנוצר באהבה בניחוח שקשה לעמוד בפניו. 
בושם זהב טהור מבית ג'יוואגו בוורלי הילס Or Pur

בשמים הוא תחום שנראה שראינו בו הכל ובכל זאת תמיד יש חידושים שמושכים את ליבנו. זה המקרה בבושם Or Pur או בתרגום מצרפתית ׳זהב טהור׳. מדובר בסט בשמים תואמים עם קו דומה אך דגש שונה לגבר ולאשה ששניהם מועשרים בזהב טהור באמצעות פטנט שמקנה לבושם יוקרה מרשימה מעבר לניחוח הייחודי שלו!
על הבשמים שהם Eau de Parfum כתוב (בתרגום מאנגלית):
״הכח של היוקרה, התקף פתאומי של מותרות.
זהב טהור בשבילו ובשבילה.
לגלות צמד ניחוח אולטרה-שיק ואלגנטי.
בשמים נשגבים לו ולה בתוים ממיסים עדינים ומעודנים."
מועשר בזהב טהור 24 קראט
נוצר באהבה על ידי ד. ג׳יוואגו 

האריזות מעוצבות בעטיפה יוקרתית בצבע של זהב לאשה וזהב לבן לגבר ולשתיהן טקסטורת ריבועים מובלטת תלת מימדית משהו בעלת ברק מהמם הגורם להשתקפות של האור עם רפרקציה המחזירה פריזמה של גווני האור ומעידה כבר מבחוץ על יוקרת ותחכום הבשמים. 

בקבוקי הבושם, בדומה לאריזה, מעוצבים בטקסטורה של ריבועים קטנים תואמת לאריזה עם חלון הצצה שקוף לחלוטין  שמקנה להם מראה מעניין תוך שהיא מאפשרת הצצה לפתיתי הזהב שבבושם שמרקדים בבושם כשמנערים או מזיזים אותו משווים לו נפח וברק מוזהב ויוקרתי. אתם בוודאי מכירים את הצעצועים הקטנים של חג המולד, כדורי הבדולח שבתוכם יש תפאורת שלג וכשמנערים אותם ׳יורד שלג׳. בדומה לזה יורד שלג של זהב 24 קראט בבקבוקים – מהפנט! 

הבשמים עצמם חושניים ובעלי ריחות מתוחכמים ומודגשים. נשי וגברי. הבושם הנשי בעל ריח מתוק פירותי-פרחוני עם תחכום. הנה תוי הבושם הנשי:
תו עליון – פרחי איריסים ויסמין
תו אמצעי – פירותי
תו בסיס – פטצ'ולי ונילה
תווי הבושם הגברי:
תו עליון – ארומתי
תו אמצעי – הדרים
תו בסיס – מאסק עצי
שני הבשמים נהדרים עם ניחוח נעים ומודגש, כזה שכשתכנסו לחדר כולם ירימו מבט ממי הריח הייחודי והבולט. אצלינו הם הופכים לבשמי הארועים אם אצליח להתאפק ולא להשתמש בבושם ביומיום, כי אני כבר מוצאת את עצמי עכשיו מתיזה קצת בושם על עצמי על הבוקר סתם כשאני בבית כדי להנות מריח היוקרה הנעים המתקתק והחושני "שלא ניתן לעמוד בפניו" כי שכתוב בתוך האריזה. ממליצה בחום!
הבשמים נמכרים ברשתות השיווק ובפרפומריות במחירים: בושם Or Pur לאשה ב-996 ש"ח, בושם Or Pur לגבר ב-915 ש"ח, עכשיו במבצע הכרות 40% הנחה. הבשמים מגיעים באריזות גדולות של 100 מ"ל.
 גילוי נאות: המוצר ניתן לסקירה 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תגובות

Subscribe

תוויות

Flickr