יום שישי, 12 באוקטובר 2018

טיפול ביובש ובאטופיק דרמטיטיס עם מוצרי Topic של קמדיס Kamedis

סדרת Topic של קמדיס מסייעת לסובלים מיובש ואטופיק דרמטיטיס באמצעות חומרים טבעיים הכוללים צמחי מרפא, לא מבושמים וללא פראבנים.
טיפול באטופיק דרמטיטיס עם מוצרי Topic של קמדיס

רבים באוכלוסיה סובלים מיובש. לאלו שסובלים מאטופיק דרמטיטיס "אסטמה של העור" יש פריחה או אקזמה, בעיקר בפרקים (במרפקים ואחרי הברכיים) ובידיים ולפעמים באיזורים נרחבים של הגוף. זה מגרד, לא נעים ומאוד לא אסתטי. רוב הסובלים מזה הם תינוקות וילדים בגלל שהעור שלהם כל כך רגיש. כדאי לדעת לשמור על העור. הנה כמה טיפים.

טיפים לסובלים מאטופיק דרמטיטיס ואסטמה של העור

·         לבדוק שלא אלרגיים למזון מסויים, אטופיק דרמטיטיס הוא אחד הסימפטומים לאלרגיה למזון. כ-15% מהמקרים, בעיקר בילדים נובעים מזה.

·         ללבוש בגדי כותנה ולהמנע מצמר ובדים סינתטיים.

·         לכבס את הבגדים והמצעים בשימוש בדטרגנטים היפואלרגיים כמו לתינוקות.

·         להשתמש במוצרים בעלי PH נמוך, נטולי בישום והיפואלרגיים. להיזהר במיוחד מסבונים חזקים.

·         לתת הרבה לחות לעור.

·         להיזהר בחשיפה לשמש.

הילדים שלי מאוד סבלו מאטופיק. הבן שלי כשהיה תינוק, והבת שלי כאלרגיה לגיר שמאבקים את הידיים בהתעמלות מכשירים. שמתי לב שהמשחות שקיבלתי כהמלצה מהרופאה הכילו כמות נכבדת של פראבנים מכל הסוגים. אז לא ידעתי הרבה על הנושא, כיום, אחרי שהם גדלו מזה גיליתי את הסדרה Topic של קמדיס. מכיוון שאני סובלת מאוד מיובש בכלל וגם בגלל שאני שוחה והכלור בבריכה מייבש, שמחתי לנסות את המוצרים.

סדרת Topic לעור יבש אדמומי ומגורה

סדרת Topic של קמדיס מכילה חומרים טבעיים ושילוב צמחים מהרפואה הסינית המסורתית לפי מחקרים עדכניים. המוצרים הם  ללא סטרואידים, ללא פראבנים, ללא בושם, ללא תוספת צבע מלאכותי, נבדקו דרמטולוגית ללא תופעות לוואי ידועות נומומלצים על ידי דרמטולוגים. בסדרה שני מוצרים כרגע: ג'ל רחצה טיפולי וקרם גוף לעור יבש ואדמומי.

ג'ל רחצה טיפולי  Topic Skin – Face & Body Wash

מכיל חומצת לימון, תמציות צמחי מרפא ופירות ואלנטואין. ניתן לשימוש למבוגרים, ילדים, ותינוקות מגיל חצי שנה.
הג'ל מיועד להקלה על עור יבש, אדמומי ומגורה ומתאים לרחיצת הפנים והגוף. הוא כמעט נטול ריח (יש ריח קליל מאוד ונעים). היה לי נעים מאוד לרחצה. הוא מגיע בשפורפרת מה שדורש שתי ידיים לשימוש אבל נוח לקחת לנסיעות ולבריכה בתיק כלי רחצה.
ג'ל רחצה Topic של קמדיס
מחיר: 44 ש"ח ל-200 מ"ל

קרם גוף לעור יבש ואדמומי -  Body Cream

מכיל חמאת שיאה, שמנים מינרלים, סרמידים, תמציות צמחי מרפא, ויטמין E, חומצה לקטית וחומצה הילארונית. כל מה שטוב! מתאים לתינוקות, ילדים ומבוגרים.
ניסוי קליני עם המוצר דיווח על הפחתה של 50% בסימפטומים של עור יבש, אדמומי ומגרד תוך שבועיים.
צבע הקרם לבן-אפרפר (מצמחי המרפא, כי לא הוסיפו לו צבע). ברגע הראשון נרתעתי מהריח (אינו מבושם ויש לו ריח קל מוזר משהו) וזה גם החסרון העיקרי של הקרם, אבל אחרי המריחה הוא נעלם. יש לו מרקם קרמי שנספג טוב. נכונה לי הפתעה פה. חשבתי לעצמי, זה מסוג הקרמים שאמא שלי אוהבת (מה שנכון) אבל גיליתי שאני גם אוהבת, הוא פשוט יעיל ואפקטיבי, לא מגרה את העור והופך אותו למלא לחות וחיוני אבל נספג כל כך טוב שרגע אחרי המריחה כבר שוכחים שבאמת מרחנו משהו ורק מרגישים שהעור נעים.
קרם Topic של קמדיס
מחיר: 72 ש"ח ל-200 מ"ל

תוכלו ללמוד קצת על קמדיס בסרטון הבא מתוך ראיון על קמדיס.

מידע

אתר קמדיס
גילוי נאות: קיבלתי את המוצרים לסקירה

אין תגובות:

פרסום תגובה

תגובות

Subscribe

תוויות

Flickr