יום רביעי, 29 באוגוסט 2018

הסרת שיער קלה יעילה עם REMOVE


מותג חדש למוצרי הסרת שיער בישראל REMOVE מביא מגוון פתרונות נוחים, קלים לשימוש ואפקטיביים שעובדים! ל-REMOVE מבחר מוצרים מותאמים לכל אשה (וגבר!) ולכל איזור בגוף ושיטת הסרה בשעווה. 
הסרת שיער קלה יעילה עם REMOVE

לאיזורים שונים – גדולים, לביקיני, לשפם והגבות, וכו'.
טכניקות שונות – שעווה קרה וחמה, מריחה באפליקטור, בעט או עם ספטולה למריחה, רצועות שעווה מוכנות.
לסוגי עור ושיער שונים – המוצרים מסומנים בצבעים: ורוד לעור רגיש, טורקיז לשיער נורמלי, ירוק לשיער עבה ועקשן.

מוצרי הסרת השיער של REMOVE

מיששתי, בדקתי וניסיתי חלק ממוצרי REMOVE. כל המוצרים שבדקתי הגיעו באריזה נוחה, רובם עם מגבונים ללפני/אחרי והוראות בעברית. בגב האריזות היו גם איורים. המוצרים שניסיתי:

Body Strip רצועות שעווה מוכנות

כ-20 רצועות שעווה מוכנות מראש. בחימום ידני מהיר פותחים כל זוג רצועות, מניחים על עור נקי ומושכים בבת אחת נגד כיוון הצמיחה של השיער. הרצועות איכותיות והייתי מרוצה בשימוש בהן.

הרצועות אינן מכילות שרף אורן, פארבן, שמנים מינרליים וסוכר! המארז מכיל כ-20 רצועות שעווה, 2 מגבוני אלחוש Pain-less ו-2 מגבוני ניקוי לאחרי השימוש. מחיר: 24.90 ש"ח.
בנוסף למארז זה, קיים מארז Maxi Kit 52 CT של 52 בגדלים שונים לכל חלקי הגוף. במארז: 20 רצועות שעווה לגוף, 8 רצועות לבית השחי, 8 רצועות לפנים, 8 לביקיני ו-8 מגבונים לניקוי. מחיר: 34.90 ש"ח.

Squeeze Wax תכשיר שעווה בלחיצה ללא צורך בחימום

זוהי שפורפרת שעווה המגיעה עם אפקליקטור ארגונומי שמתלבש על המכסה של השפורפרת ומקל על המריחה. קל למרוח את השעווה וכל מה שנשאר הוא להניח רצועות נייר השעווה ולמשוך. בניגוד לרצועות השעווה, ניתן לדייק באיזורים שבהם מסירים את השיער ולא לחרוג לאיזורים שלא רוצים להסיר בהם. ניסיתי את התכשיר והתאהבתי. קל לדייק באיזורים בהם רוצים להסיר את השיער וההסרה קלה ומושלמת. יש לשים לב שאין בערכה רצועות ולהצטייד מראש.
שעווה בלחיצה - יש שני אפליקטורים בגדלים שונים ומתאם
הערכה מכילה את שפורפרת השעווה, מתאם לאפליקטורים ואפליקטורים בשני גדלים. מחיר:: 39.90 ₪.

Retouch Pen עט שעווה לגבות ולשפם

מזרק שעווה בצורת עט. מיועד לפיסול ועיצוב גבות, הסרת שיער מהפנים ולדעתי גם מתאים לתחת בית השחי או המפשעה כשיש איזורים קטנים שצריך להסיר מהם.
עט לאיזורים קטנים
סטיק בצורת עט, מסובבים את ה"זנב" שלו להוצאת מעט שעווה בקצה העט, באמצעותו מציירים בשעווה ורודה את האיזור שממנו רוצים להסיר את השיער. בסט יש פסי נייר שעווה קטנים ש"מדביקים" עליו ומושכים נגד כיוון השיער. נסיון השימוש – זה מאוד מדוייק ונוח. למרות שבאיזור העיניים אני באופן אישי מעדיפה להשתמש בפינצטה. ניסיתי באיזור השוק מסביב לצלקת שאסור למרוט אותה. המריחה היתה מדוייקת ונוחה, ההסרה יעילה ומושלמת.
הוראות והסברים בגב הערכה - יש הסברים בעברית בפנים
העט בפעולה
הערכה מכילה את עט השעווה, חבילת פסי שעווה ו-2 מגבונים לניקוי השעווה אחרי השימוש. מחיר:: 39.90 ₪.
מוצר נוסף שבחנתי הוא הביקיני, אם כי לא ניסיתי להשתמש בו, אך התרשמתי לטובה מהתכולה והמבנה שלו.

Bazilian Bikini Hard Wax ערכת הסרת שיער לאיזורים האינטימיים

מוצר חדשני הניתן לשימוש באופן עצמאי ללא תלות בקוסמטיקאית מקצועית. מיועד במיוחד לאזורים האינטימיים והרגישים , מבטיח חוויית טיפול פרקטית וקלה של טיפול בשעווה. מתאים גם לעור רגיש.
שעווה לחימום במיקרוגל

הערכה מכילה מיכל שעווה, שלוש ספטולות למריחה בצורות שונות, 4 מדבקות תבנית (לא בתמונה), 4 מגבוני אלחוש Pain-less ו-4 מגבוני ניקוי לאחרי השימוש. מחיר: 33.90

עוד מוצרים וערכות של REMOVE

מארזים נוספים של המותג שלא בדקתי (פרט למגבונים משני הסוגים שהכילו המארזים לעיל).
Pain-less Spray תרסיס מאלחש ומרגיע. נטול פראבן ושמן מינרלי (פטנט של המותג!) מחיר:: 59.90 ש"ח
Pain-less Wipes20 מגבוני אלחוש בדומה לספריי. מחיר: 26.90 ש"ח.
מגבוני שמני צמחים – 20 מגבוני ניקוי אחרי ההסרה. מחיר: 11.90 ש"ח.
Smart Roll-on System – ערכת שעווה חכמה עם גוף חימום וגלגלת. כוללת מגבוני Pain-less ומגבוני ניקוי. מחיר: 149.90 ש"ח. גלגלת בלבד – מחיר: 19.90 ש"ח.
Multi Action - תכשיר להסרת שיער ונקודות שחורות מנקבוביות העור באחת. מגיע עם אפליקטור ומתאים לכל חלקי הגוף (פנים, אף, אוזניים, וכו'). אינו מכיל שרף אורן, פארבן, שמנים מינרליים וסוכר. מחיר: 33.90 ש"ח.
Remove Cream – קרם להסרת שיער לכל סוגי השיער. כולל אפליקטור. מחיר: 19.90 ש"ח.

סיכום והמלצה

מבין המוצרים שניסיתי, המוצרים של REMOVE מעט יותר יקרים ממוצרים מקבילים קיימים בשוק (שימו לב שחלק מהמוצרים בלעדיים של REMOVE) - אבל הרבה יותר נוחים, נעימים, מגוונים וטובים!!! הערכות של REMOVE יכולות לחסוך זמן וביקור יקר אצל קוסמטיקאית עם תוצאות לא פחות טובות בלי לצאת מהבית ובלי להתאמץ!!!

מידע

Remove משווק בארץ על ידי ל.ד אמור טכנולוגיות בע"מ. כל תהליכי ייצור המוצר נעשים במסגרת תקני איכות ISO 9001 ו- GMP ISO 22716. ייצור ושיווק המוצרים נעשים מתוך הבנה שמבוסס על אספקת כישורים טכניים הנדרשים על ידי אישורי ה- ISO ו CE ותקנים לאומיים בתחום הסרות השיער. לפרטים ניתן לפנות לטלפון: 050-8547822/03-9322823. אתר הפייסבוק: https://www.facebook.com/amourisrael17/
גילוי נאות: המוצרים ניתנו לסקירה

אין תגובות:

פרסום תגובה

תגובות

Subscribe

תוויות

Flickr