יום שלישי, 12 ביולי 2016

תיק אורטופדי לבית הספר ולגן של מודן ואקספלור

מודן מציגה תיק אורטופדי לבית הספר ותיקים לגן עם מגוון מרהיב של הדפסים, תמיכה אורטופדית, משקל קל במיוחד ומיתוג של דמויות אהובות כמו דורה, הלו קיטי, בוב ספוג וכדורגל. רק 940 גרם ותמיכת קפיצים ייחודית! קבלו את החידושים בתחום התיקים לשנת הלימודים הקרובה!
תיק אורטופדי לבית הספר ולגן של מודן ואקספלור

התיקים של מודן כוללים תיק אורטופדי לבית הספר ותיק מעוצב לגן. ולגדולים יותר – תיק אופנתי של אקספלור – Explore. בתמונה – התיקים של אקספלור המיועדים לבני הנוער, במגוון עיצובים אופנתיים ושלל צבעים.
תיקי בית הספר והגן משולבים עם מיתוג של הדמויות האהובות: לקטנים הלו קיטי, ווינקס, דורה ועוד – בגימור ורדרד מנצנץ ומבריק, בוב ספוג, כדורגל ועוד. בתיקי הגן הדגש על נוחיות ומיתוג שהקטנים יאהבו.

בתיקי הכיתות הנמוכות, הדגש הוא על תמיכה אורטופדית וגלגלים. אחת הבעיות של ילדים הכיתות הנמוכות שהם קטנים אבל התיק שלהם מאוד כבד. התיק של מודן הוא הקל ביותר בארץ – רק 920 גרם. הוא בנוי בפטנט ייחודי של תמיכה אורטופדית שנקרא Triple Spring System. התמיכה מבוססת על קפיצים וסופגת את הזעזועים של ההליכה או ריצה עם תיק כבד על הגב, מה ששומר היטב על גב הילד. מערכת הקפיצים והכרית נמצאת בדיוק באיזור הרגיש – הגב התחתון. בנוסף, שכבת ספוג בכרית הגב וכתפיות מרופדות ורכות במיוחד.  בנוסף, תיק אורטופדי של מודן משווק עם עגלה (טרולי) עם ידיות קלות במיוחד. העגלה מתפרקת מהטרולי בקלות. חלק מהתיקים גם מתפרקים לשני חלקים מה שמאפשר לצאת עם תיק קטן לחלק מהפעילויות. 

לתיקים עיצובים יפים, ממותגים שימצאו חן בעיני הילדים. 

מעבר למיתוג הרגיל ויש המון פטנטים. למשל, תיק בעיצוב כדורגל עם תא טרמי לשמירת קור

לבוגרים המותג מציג את תיקי Explore הקלים שמגיעים בשלל דוגמאות צבעים והדפסים מגניבים. חלקם עם תחתית מעור. 


התיקים נוחים במיוחד עם מגוון כיסים. למשל, כיס שמתאים לקלמרים החדשים של אקספלור. בחזית התיק יש תא מיוחד לקלמר (עם רוכסן). לקלמר יש 3 תאים לחלוקת כלי הכתיבה. העיצוב שלו כזה שמגלגלים אותו ומשחילים בתא המיוחד. גם נח וגם מעוצב. 

את התיקים של מודן ראיתי בתערוכת חזרה ללימודים. אני ממליצה לבקר בחנויות ולראות את כל הדגמים והאפשרויות לפני שתבחרו תיק לשנה הבאה. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תגובות

Subscribe

תוויות

Flickr