יום שבת, 10 בספטמבר 2016

שפתוני שחמט של ביוטיקייר

שפתוני שחמט חדשים של ביוטיקייר בעלי צבעים עזים בפיגמנט חזק בגווני מט, טבעוניים ועשירים בשמנים טבעיים. השפתונים מעוצבים בלבן שחור בסגנון של שחמט שמדגיש את היות הסדרה בגוון מט. מחירם זול כפי שתמיד בביוטיקייר ועומד על 4.5 ש"ח בלבד.
שפתוני שחמט של ביוטיקייר

אתחיל מהעיצוב של שפתוני שחמט. אריזת הקרטון בצבע לבן-שחור וכך גם השפתון בפלסטיק לבן עם כיתוב שחור. "שפתוני שחמט" הוא משחק מילים מגניב שבא לביטוי בצבעים ובגרפיקה שעל גבי האריזה – צבעי שחור לבן, גרפיקה של לוח שחמט. 

שפתוני שחמט  מגיעים ב-16 גווני מט בעלי שמות מדליקים: Candid, Urban legend, Lip tease, Total moosh, Xoxo, Alter ego, Guilty pleasure, Insomnia, Passive agressive, Mojo, Gothic spell, Perfect crime, Limbo, Lol, Xanadu, TLV. בסדרה גווני ניוד חום וורדרד עתיק, ורוד כתום ואדום בהיר, ספקטרום שלם של כהים כולל סגול בורדו, ועוד. אני ניסיתי שני גוונים:
·         גוון 105- Xoxo – כתמתם אדום שמשלב גווני שלכת וסוף קיץ, אורבני לצד כפרי.
·         גוון 106- Alter ego – אדום נעורי עם מוטיב ורוד חזק.


הנה הגוונים כפי שהם נראים על עור בהיר. שניהם בהירים יחסית, ה-Xoxo כתמתם ואילו ה-Alter Ego יותר ורדרד. 

מבחינת הרכב החומרים של השפתונים, אלו שפתונים טבעוניים עשירים בשמנים טבעיים:
·         טריגליצריד חומצה קפרית (משמן זית או קוקוס)
·         שעוות דבורים סינתטית
·         שמן קיק
·         שעוות קנדלילה
·         חמאת קקאו
·         ויטמין E (סינתטי)
השפתונים אינם מכילים רכיבים מן החי, שמן מינרלי, פראבן.
מחיר שפתון בודד עומד על 4.5 ש"ח, מה שמאפשר לכל אחת לרכוש אותו, ויותר מכן, לגוון עם מספר גוונים שונים להופעה אופנתית בכל שעה ביום ובלילה ולהתאמה לביגוד ולארוע.
חוות דעתי
שפתוני השחמט רכים ונמרחים היטב. יש להם פיגמנטים עזים – התוצאה צבע ברור ועוצמתי בגוון מט. מבחינת עמידות, העמידות שלהם רגילה כמקובל בשפתונים עתירי הלחות. הנה השפתון Alter Ego על שפתיה של הבת שלי דוגמנית הבית.

 מידע שימושי
את שפתוני שחמט ניתן להשיג בסניפי רשת ביוטיקייר ברחבי הארץ, 16 צבעים, 4.5 ש"ח ליחידה, טבעוני
לאחרונה נפתחה חנות אונליין של ביוטיקייר ותוכלו להזמין את השפתונים, כמו גם מוצרי ביוטיקייר אחרים ישירות משם. המשלוח החל מ-19 ש"ח. האתר: ביוטיקייר אונליין
גילוי נאות: המוצר ניתן לסקירה 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תגובות

Subscribe

תוויות

Flickr