יום שלישי, 6 בספטמבר 2016

קרם רחצה הוואי חדש ודיאודורנט Fa באריזה חדשה

קרם רחצה הוואי חדש בניחוח היביסקוס "גן עדן" וודיאודורנט Fa מעכשיו באריזת זכוכית חדשה. קבלו מוצרים ואריזות חדשות מהחברות שמחדשות כל הזמן! 

הוואי Paradise Moments קרם רחצה
הסבון הנוזלי החדש של הוואי נקרא קרם רחצה בגלל העשרתו בחמאת שיאה. הוא מגיע בניחוח היביסקוס "רגעים בגן עדן בניחוח היביסקוס וחמאת שיאה".
האריזה בעיצוב חדש בצבע כתום-ורוד מפתה עם מכסה תכלת. אריזה שונה מהסבונים הנוזליים של הוואי, אלגנטית יותר, ללא משאבה.
צבע קרם הרחצה עצמו כתום-ורוד מבריק ודומה לאריזה. ריח קרם הרחצה פרחים עשיר ועוצמתי. קרם הרחצה נעים מאוד ומקציף בעדינות ומשאיר ריח קל על הגוף.
מבחינת הרגשת קרם, יש בו קצת מעבר לסבון נוזלי רגיל אבל אל תצפו לקרם לחות במקלחת, כי הסבון תפקידו דבר ראשון לנקות וזה מה שהוא עושה, רק קצת יותר בעדינות ובריחניות.
חוות דעת: ריחני מאוד ונעים!


הוואי Paradise Moments מכיל 750 מ"ל, מחיר כ-14.90 ש"ח.
דיאודורנט Fa בבקבוק חדש
דיאודורנטי Fa שודרגו ומעתה ישווקו בבקבוק זכוכית עמיד. הבקבוק החדש יפה יותר והזכוכית ממנו הוא עשוי עמידה, בטוחה ונוחה לאחיזה. לדיאודורנט יש מגרעת לאחיזה בטוחה.
הדיאודונרטים של Fa מגיעים במגוון ריחות מעננים – לגבר ולאשה. הם עמידים לאורך זמן, "לטווח של 48 עד 72 שעות".
ניסיתי את הדיאודורנט Fa Fresh & Dry Lotus Flower Scent בריח לוטוס. הדיאודורנט ללא אלכוהול אך מכיל אלומיניום. הדיאודורנט מגיע בעיצוב נקי של צנצנת שקופה ובה נוזל לבן, כיתוב תכלת-כחול ומכסה תכלת. העיצוב אכן יפה בהשוואה לדיאודורנטים באריזת פלסטיק אולם מי שמתכנן לנסוע לטייל שישים לב למשקל כי הזכוכית כבדה יותר.
הדיאודורנט בצבע לבן, לא דביק ולא מכתים את בגדים הריח שלו מיוחד ושונה מהריחות שנתקלתי בהם, כמו שנכתב "לוטוס" אבל מאוד עדין!.
רשום עליו 48 שעות ואחרי כ-24 שעות ללא פעילות אירובית הוא פועל את פעותו (לא בדקתי את עמידותו מעבר לכך בינתיים). אני יכולה להמליץ לכם לא להתלהב מכיתוב השעות ולמרוח דיאודורנט אחרי כל מקלחת על עור נקי, בקיץ בארצנו לפחות כל יום.
חוות הדעת: דיאודורנט אפקטיבי ונעים לשימוש – מוצר מוכר באריזה חדשה!


דיאודונט Fa מכיל 50 מ"ל, מחיר כ-20.90 ש"ח.
גילוי נאות: המוצרים ניתנו לסקירה


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תגובות

Subscribe

תוויות

Flickr