יום שלישי, 7 באוגוסט 2018

גאיה קוסמטיקס Gaya Cosmetics במבצע קיץ 3+3

גאיה קוסמטיקס Gaya Cosmetics, חברת הטיפוח והאיפור המינרלי יוצאת במבצע קיץ של 3+3 על הכל המוצרים. מוצרי החברה טבעיים וללא תוספות סינתטיות, חומרים משמרים וכו'. הם ידידותיים לסביבה ולא נוסו על בעלי חיים. לחברה איפור, קרמים וטיפוח.
גאיה קוסמטיקס Gaya Cosmetics במבצע קיץ 3+3


גאיה היא חברה ישראלית שמוצריה מיוצרים באיטליה. היא הוקמה ב-2010. המוצרים של גאיה מותאמים לאשה הישראלית ולמזג האויר הישראלי. הם 100% טבעיים ומכילים מסנן קרינה טבעי  (טיטניום דיאוקסיד) ואבץ (שסופג לחות ואנטי דלקתי). במוצרי גאיה אין חומרי שימור וחומרים סינתטיים מזיקים כמו פראבנים. המוצרים היפואלרגיים, אקולוגיים, לא נוסו על בעלי חיים ואפילו כשרים (מוצרי האבקות מותרים לשימוש בשבת).
לגאיה יש דוכנים ולא חנויות, מה שמקנה לה נגישות גבוהה יותר, גם מבחינת המחירים. כשהגעתי לדוכן של גאיה שלטי הענק התנוססות 3+3. במבצע כזה באמת כדאי! זה כולל את כל המוצרים בחנות, כולל קרמים ומוצרי טיפוח, איפור מינרלי ומברשות. כבר בשנה שעברה ניצלתי מבצע דומה ורכשתי פריימר ומייקאפ בייס מעולים. השנה חידשתי מלאים והוספתי מוצרים חדשים.
הדוכן של גאיה בקניון G בכפר סבא

3+3 מתנה


הדוכן של גאיה בכפר סבא ממוקם בקניון G. ברגע שנכסתי אליו שכחתי שזהו דוכן, זו חנות לכל דבר. מסביב מראות האיפור. הדיילת איפרה אותי נהדר ובחרתי וניסיתי את המוצרים. הנה הלוק.
הלוק שלי עם גאיה קוסמטיקס
אחרי ניקוי עדין:

מסיכת קולגן Collagen Lift Mask של גאיה קוסמטיקס

קרם מסיכה משמשת כבסיס לאיפור ללחות ומתאימה לי גם כקרם לילה/לפני קרם פעיל. היא מכילה חומרים כמו קולגן אבל לא חומרים פעילים מדי כך שאפשר להשתמש בה כקרם לילה לקיץ, כמסיכה ובין לבין. לקחתי!

מיקאפ בייס Mineral Makeup Base של גאיה קוסמטיקס

קונסילר ובסיס למייקאפ שיכול גם לשמש כמייקאפ. אינו מבריק. בחרתי מספר 2 לעור בהיר. לקחתי!

מייקאפ מינרלי Mineral Makeup של גאיה קוסמטיקס

מייקאפ אבקתי, מניחים אותו עם מברשת מעל הבייס. הוא צובע את העור בעדינות וגם משמש כפודרה. התוצאה מאוד טובה, הגוון לעור אחיד והמייקאפ לא מכביד על הפנים. הוא עמיד להרבה שעות. אחת הבעיות שיש לעתים קרובות היא שהגוון של התכשירים אינו מתאים בדיוק לעור. בגאיה אין בעיה – הדיילת ערבבה לי שני גוונים ואף הבטיחה לי שאם לא אהיה מרוצה מהצבע – יש אחריות – שאבוא לסניף ויתאימו לי עד שאהיה מרוצה! לקחתי!

מסקרה Mascara של גאיה קוסמטיקס

מסקרה שחורה עם מברשת עדינה. צובעת ומאריכה את הריסים ובכלל לא מכבידה! מפרידה היטב את הריסים והתוצאה ממש טבעית! לקחתי!

ברונזר מינרלי של גאיה קוסמטיקס

הדיילת הוסיפה ללוק שלי ברונזר שנראה יופי. בינתיים לא לקחתי כי יש לי בבית כמה גוונים, אבל זה אצלי ברשימה לפעם הבאה.

ליפסטיק אודם מינרלי lipstick של גאיה קוסמטיקס

ליפסטיק מלא לחות, עמיד נהדר בגוון מושלם מספר 526. גוון ניוד ורוד. לקחתי!


מידע

אתר גאיה לרכישה ישירה, משלוח חינם ברכישה מעל 150 ש"ח.
המחירים לפני הנחה: מסיכת קולגן 312 ש"ח, מייקאפ בייס 99 ש"ח, מייקאפ מינרלי 174 ש"ח, ברונזר מינרלי 124 ש"ח, מסקרה 112 ש"ח, ליפסטיק אודם מינרלי 111 ש"ח.
כדאי לדעת שמבצע  3+3 ימשך עד 18.8.2018.
גילוי נאות: המוצר ניתן לסקירה.
.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תגובות

Subscribe

תוויות

Flickr