יום שלישי, 9 באוקטובר 2018

קורס איפור מקצועי של סיגל תדמור בנייל סטודיו – וטיפים לאיפור

נייל סטודיו, בית הספר למקצועות הטיפוח משיקה קורס איפור מקצועי של סיגל תדמור. בקורס, שיתחיל בסניף רעננה, ילמד איפור מהבסיס ועד למתקדם באופן מעשי, והמשתתפות יצאו עם מזוודת איפור, תיק עבודות ובוק מקצועי ותעודה רשמית של משרד הכלכלה. הקורס יועבר על ידי סיגל תדמור, אמנית האיפור ומורי בבית הספר שלה. כל הפרטים על הקורס, מוצרי האיפור שבשימוש וקצת טיפים וטכניקות של סיגל תדמור כאן.
קורס איפור מקצועי של סיגל תדמור בנייל סטודיו – וטיפים לאיפור

קורס האיפור המקצועי החדש הוא קורס בן 32 מפגשים. הקורס הוא שיתוף פעולה בין נייל סטודיו ואומנית האיפור ובעלת בית הספר לאיפור סיגל תדמור והוא יועבר על ידי סיגל בעצמה והמורים של בית הספר שלה. הקורס הראשון יועבר בסניף נייל סטודיו ברעננה ואחר כך יורחב לכל הרשת. במסגרת הקורס ילמד הכל מהבסיס ועד כייף יצירתי. סיגל מלמדת ולומדת איפור כבר 30 שנה והיא יודעת המון (כמו שגילינו בהדגמה, והפרטים והטיפים בהמשך למטה). בקורס הדגש הוא על איפור של נשים אמיתיות ולא להפוך אותן לקרבן אופנה. בקורס יכלל איפור יום וערב, כל סוגי העור כולל עור בוגר. איך מתקנים אסימטריה, התחשבות במבנה פנים ועיניים באיפור. ובסוף גם איפור יצירתי ואיפור לדוגמניות. הקורס הוא קורס מעשי והתלמידות יתאמנו במהלכו, זו בעצם סדנה מעשית hands on. הקבוצה בקורס תהיה קטנה 12-15 משתתפות בלבד.
איפור דוגמניות - מתוך דף האינסטבהשקת הקורס החדש סיגל הציגה איפור לדוגמא תוך שהיא נותנת למשתתפים טיפים לאיפור. קצת ממה שיתרחש בקורס. במהלך ההדגמה הכרתי את סיגל מעט, אישה מקסימה שיודעת המון ואוהבת לחלוק מהידע שלה. הנה כמה טיפים שחלקה איתנו ואחריהם הסבר האיפור לדוגמה שהדגימה. אחר כך אציג חלק מהמוצרים בהם השתמשה, אלו שקיבלתי להתנסות. בסוף למטה, תמצאו את הפרטים המסודרים של קורס האיפור.

טיפים לאיפור

במסגרת הצגת הקורס, אומנית האיפור סיגל תדמור הציגה דוגמה לאיפור תוך שהיא מסבירה ונותנת טיפים לאיפור.
·         מזג האויר בארץ מייבש והעור של הישראליות מאוד יבש ולכן יש להקפיד על הרבה קרם לחות.
·         תמיד להשתמש בפריימר. הוא עוזר להחליק את העור ולייצב את המייקאפ.
·         אם יש נקבוביות פתוחות, לקנות (לא יקר) בחנות טבע חימר ירוק ולהשתמש בו כמסיכה לפני האיפור. הוא יסגור נקבוביות בשקלים בודדים.
·         בארץ משתמשים בשכבות דקות ככל שניתן בגלל הלחות והחום. הטרנד הוא גם של מייקאפ נוזלי שיוצר שכבה דקה וטבעית יותר של מייקאפ.
·         אם מזיעים עם איפור, לא לנגב אותו אלא להספיג אותו (בטפיחות/מגע ישיר). זה יקבע את האיפור ולא ימרח אותו.
·         זהירות עם שימרים במיוחד באיפור יום. מעט זוהר/גלו יבריק מאוד בשמש (שמחזקת את אפקט הברק).
·         מסקרה שמים מהשורשים של הריסים, לא להתמקד בקצה.
·         לאפר גם את הצוואר, אפשר להשתמש בשימר להארת המחשוף.
·         לבעלות עור שמן מומלץ להתיז מקבע איפור בסיום האיפור.
·         מברשות לשטוף פעם בשבוע עם פיירי צהוב (שאינו מכיל שומנים) או עם ספריי מיוחד לשטיפת מברשות. לשטוף רק את קצה המברשת.

איפור לדוגמא

סיגל הדגימה איפור רבגוני עדין. במהלך ההדגמה היא השתמשה במוצרים של bodyography (מינרליים, טבעוניים, איכותיים ונטולי גלוטן) ובמוצרים שלה. רוב הדגמה התמקדה באיפור העיניים וקצת מסביב.
הדגמת איפור - סיגל תדמור
את האיפור סיגל מתחילה עם קונסילר מסביב לעיניים, זה פותח את העיניים. וכמובן קונסילר ומייקאפ.
לאיפור הגבות: מורחים צללית כהה בחלק העליון החיצוני של הגבה ופנימי למטה. זה פותח ומגדיל עיניים. מילוי הגבה עם צבע חום בהיר. מעט סומק על עצם הגבה קרוב אבל לא צמוד לגבה. צללית שמנת בקצה העין - ליד האף.
לעיניים (עיקר האיפור, סיגל הדגימה כמה שדרוגים שלא רשמתי): אייליינר שחור להרמה, מורחים ממש מעל הריסים ומתחתיהם. בשימוש במברשת זויתית עגולה משיער עז מולבן מטשטשים ומושכים כלפי מעלה את האיילינר לטשטש אותו לאורך של כשליש עין זה יוצר הרמה של העין אבל בצורה לא מתאמצת אלא סמוקי. ניתן להשתמש בזוית שונה כדי לתקן אסימטריה בין העיניים, כשקיימת. ומסקרה שחורה.
באיפור שפתיים: כדאי לתחום בצידי השפתיים ולהבהיר עם קונסילר לפני שמורחים שפתון. זה תוחם יפה את השפתיים ונותן להן מראה חיוכי יותר.
סיגל משתמשת בשימר של Bodyography מתחת לאיפור, להדגשת איפור, ולמחשוף על מנת ליצור מראה מואר וקורן.
איפור מינימליסטי קורן שמתאים ליום ולערב

מוצרי איפור

במהלך ההדגמה סיגל השתמשה במוצרי איפור שונים. ביניהם מספר מוצרים שקיבלנו להתנסות (משתתפות הקורס יקבלו אותם כחלק ממזוודת האיפור). בנוסף, התנסינו בתכשיר טיפולי לשפתיים.

צללית גבות מינרלית  Brow Trioשל Bodyography

פלטה המכילה 3 צלליות בצבעים קרם-חום לאיפור גבות ועיניים. מתאימה לעיצוב הגבות ולמילויין. הצבע מתאים לכל גווני העור והשיער. מוצר חובה כמעט לכל אחת. מחיר: 68 ש"ח.

צללית עיניים מינרלית בצבע שמנת Expressions של Bodyography

צללית בצבע שמנת עם ברק מתאימה במיוחד לאיפור העפעף ובחלק האמצעי של העין (ליד האף). מחיר: 62 ש"ח.

אייליינר טוש שחור On Point Liquid Liner Pen של Bodyography

איליינר עשיר בפיגנטים. נמרח בקלות ובדיוק רב. מחיר 68 ש"ח.

מברשת צלליות מס' 6 של Sigal Tadmor

מברשת סינטטית להנחת צלליות. נעימה ופרקטית.

מברשת חרוטית מס' 16 של Sigal Tadmor

מברשת העשויה משיער עיזים מולבן. משמשת לטשטוש אייליינר. מברשת נוחה ואיכותית.

תכשיר טיפולי לשפתיים 2 ב-1 Exfoliating Lip Duo

תכשיר הכולל שני חומרים: פילינג לשפתיים וויטמין E. מומלץ לשימוש בכל ערב. מתחילים עם הפילינג ואז מסירים את השאריות ומורחים ויטמין E למתן לחות. התוצאה שפתיים חלקות ונעימות ללא קילופים. אצלי הוא הוכנס כבר לשגרת הטיפוח הקבועה. מחיר: 90 ש"ח.
ניסיתי את התכשירים. כולם מצויינים, איכותיים ונוחים לשימוש.
מוצרי איפור מתוך מוצרי bodyography ומוצרי סיגל תדמור

קורס האיפור המקצועי של נייל סטודיו

הקורס כולל 103 שעות אקדמיות לפי חוק משרד העבודה, 23 מפגשים של חמש שעות אקדמיות בכל שיעור.  הקורס מנותב תוך כדי חלק תאורתי, מעשי, הדגמה של המורה ותרגול עם ליווי צמוד.
·         חקירה והבנה של כל טכניקות האיפור המתקדמות.
·         טרנדים באיפור
·         פיסול פנים-  הצללות והארות.
·         איפור לעור בוגר.
·         איפור יום/  איפור ערב / שיעור מיוחד על האייליינר.
·         איפור כלות  בהרחבה מיוחדת של שני שיעורים.
·         איפור לבנוני – תורת האיפור הערבי (אפקטים ושילוב צבעים גס).
·         התאמת איפור לפי אבחון לקוחה ספציפית - שיעור בגוונים פיגמנטים וצורות.
·         שיעור תורת הצבע ופיגמטנולוגיה .
·         שיעור איפור הפקות טלוויזיה.
·         איפור אוונגרדי,  אומנותי המתכתב עם האופנה.
·         איפור לכהות עור (שיעור בפני עצמו)
·         עיצוב גבות באיפור והדבקות ריסים מכל הסוגים.  
בסיום הקורס – תינתן מזוודת איפור מלאה המכילה מוצרי איפור מקצועי ומוביל של המותג Bodyography  ומוצרי איפור של סיגל תדמור.
הקורס מתאים לכל אחת (או אחד, גם לגברים)., אין צורך בידע מוקדם. כל אחת תקבל תיק עבודות מסודר בסוף הקורס, ויתקיים בקורס יום צילומים שבסופו יוצא בוק לכל משתתפת.  בסופו של הקורס תינתן תעודה מקצועית של בית הספר ושל משרד התמ"ת.
עלות הקורס:  11,500 ₪. למשתתפות בקורס הראשון באוקטובר 2018 תינתן מלגה ע"ס 2,000 ש"ח. כמו כן ינתנו שני קורסי התמחות נוספים. הפרטים והמידע המדוייק בנייל סטודיו.
מוצרי איפור בחנות נייל סטודיו

רשת נייל סטודיו

רשת נייל סטודיו היא בית ספר למקצועות היופי. כבר 30 שנה שברשת מעבירים קורסים במקצועות היופי כולל ציפורניים, פדיקיור, מניקיור, איפור, עיצוב גבות ועוד. הקורסים תיאורטיים ומעשיים ובפיקוח של משרד הכלכלה. מותגי הבית נייל סטודיו כוללים את OPI, Ardell, Gena ועוד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תגובות

Subscribe

תוויות

Flickr